nl fr en
×

hillewaere | Woning & Villa | Vierkantsh... | 8541385

Te koop | Woning | 3300 Oplinter | Ref. 09/2796
€ 1.250.000 4 slaapkamer(s) 2 badkamer(s)

Vierkantshoeve met tal van mogelijkheden, op een perceel van (minstens) 14.233m²

Samen met de naastliggende woning maakt deze historische hoeve (1777) deel uit van het "Klein Hof ter Meren".
Door decennialange inspanningen van de huidige bewoners is het domein bijna in ere hersteld. Het geheel was, samen met de achterliggende, ondertussen afgebroken brouwerij, eigendom van landbouwer, brouwer, burgemeester en senator Josephus Verheyden. In 1905 transformeerde hij een gedeelte van de stallingen tot de huidige woonst.

Sedert 1999 ijveren de eigenaars voor het behoud van de authenticiteit van het geheel. De plannen voor uitbating van B&B werden wegens de coronapandemie niet uitgevoerd.

Het domein is zowel toegankelijk via de privé oprit, links van de woning, die leidt naar het binnenplein als via de ingang aan de straatzijde.
Rechts van het woongedeelte ligt een enorme tuin met volwassen (rode beuk, linde-, eiken- platanen-) bomen waar men niet alleen tot rust kan komen op het arduinen terras maar tevens kan genieten van de prachtige verzichten over de uitgestrekte velden.

Dit uitzonderlijke domein is een ideale investering voor zowel een groot gezin, paardenliefhebbers, een zelfstandige als voor de uitbating van een B & B of dergelijke.
Uitbreiding tot 5,6ha of 9,7ha mogelijk door aankoop aansluitende percelen.

Indeling: inkom met trap, toegang naar kelder, salon, eetkamer, bureel, keuken met toegang tot terras en lager gelegen binnenplein. Aan het bureel grenst een sas zowel naar het terras als naar de lager gelegen wasplaats/berging en achterliggende oplagruimten.
Achter de (schijnbare) garagepoort ligt een eerste slaapkamer, voorzien van een laminaatvloer, stortbad en toilet.
Via de trap bereiken we de bovenliggende verdiepingen waar we op de eerste verdieping 2 ruime slaapkamers treffen evenals een badkamer, 3 bergingen waarvan één momenteel met gootsteen.
Via dezelfde kwalitatieve trap bereiken we de dakverdieping met een vierde slaapkamer en een enorme geïsoleerde zolderruimte, voorzien van een chape vloer en een velux dakvenster.

Bijzonderheden:
- beschermd maar niet geklasseerd erfgoed
- nieuwe daken en balken (resp. 2000 en +/-2019)
- binnenplein van +/- 400m²
- metalen binnendeuren waarbij de meeste op het gelijkvloers voorzien zijn van glaspanelen
- onderhoudsvriendelijke ziekenhuisvloeren op de verdieping en bovenste slaapkamer
- arduinen vloeren en metalen branddeuren in de kelders
- metalen ramen in de bijgebouwen.
- 90m diepe waterput
- gesplitste water- en elektriciteitsleidingen

Lees meer
  • Referentie 09/2796
  • Prijs € 1.250.000
  • Type Woning en villa
  • Subtype Woning
  • Locatie Neerlintersesteenweg 161, 3300 Oplinter
  • Grondoppervlakte ca. 14233 m²
  • Oppervlakte ca. 660 m²
  • Heeft tuin Ja
  • Bouwjaar 1777
  • Renovatiejaar 2025
  • Beschikbaar In overleg
Algemene inlichtingen
  • Referentie 09/2796
  • Prijs € 1.250.000
  • Type Woning en villa
  • Subtype Woning
  • Locatie Neerlintersesteenweg 161, 3300 Oplinter
  • Grondoppervlakte ca. 14233 m²
  • Heeft tuin Ja
  • Bouwjaar 1777
  • Renovatiejaar 2025
  • Beschikbaar In overleg
  • Kadastraal inkomen 1169
Interieur
  • Bewoonbare oppervlakte ca. 660 m²
  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 2
  • EPC 280kWh/(m² jaar)
  • EPC code 20251009-0003678433-RES-1
Ruimtelijke ordening
  • Stedenbouwkundige bestemming In aanvraag
  • Stedenbouwkundige vergunning Geen vergunning uitgereikt
  • Dagvaarding en herstelvordering Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
  • Voorkooprecht Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
  • Verkavelingsvergunning Geen verkavelingsvergunning

Interesse in dit eigendom?

Een eigendom spreekt pas echt wanneer u het zelf ervaart. Laat uw gegevens achter en onze expert neemt persoonlijk contact met u op voor meer informatie of een bezichtiging.

Maak een afspraak
✕

Het juiste eigendom nog niet gevonden?

Met een persoonlijk zoekprofiel weten we precies waarnaar u op zoek bent. We brengen u op de hoogte zodra een eigendom dat aansluit bij uw wensen zich aandient.

Status: te koop
Type: Woning en villa
Min. prijs: € 1.125.000
Max. prijs: € 1.375.000
Locatie: 3300 Oplinter